Концерт до Дня визволення міста

В рамках святкування 72-ї річниці визволення Дніпродзержинська від німецько-фашистських загарбників 23 жовтня у Палаці культури хіміків ПАТ «ДНІПРОАЗОТ» відбувся святковий концерт, присвячений цій знаменній події.

Творчі колективи художньої самодіяльності ПК «Хімік» підготували для глядачів чудову програму, в якій було багато прекрасних вокальних і танцювальних номерів, об'єднаних однією темою - вдячною пам'яттю нащадків до тих, хто в роки війни, не шкодуючи своїх життів, відстояв нашу свободу.

А найголовнішим подарунком, який зробила всім гостям і жителям Баглійського району адміністрація ПАТ «ДНІПРОАЗОТ» став виступ академічного ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України, у складі якого працюють заслужені і народні артисти України. Їх іскрометні танцювальні номери, співучі ліричні і заводні народні українські пісні, італійська класика і сучасні шлягери не залишили байдужими нікого в залі. Всі артисти, так чи інакше, говорили про кохання: закликали шукати і берегти це почуття, адже «поки жива любов у серцях людей - в житті немає місця сльозам і болю».

Концерт подарував усім глядачам багато позитивних емоцій і залишив найприємніші враження.