Cпортивна орбіта

У Дніпродзержинську завершився юнацький командний чемпіонат Дніпропетровської області з шашок «64». Змагання носили відбірковий характер перед чемпіонатом України, який скоро пройде в Одесі.

У турнірі взяли участь 7 команд, серед яких була і команда вихованців майстра спорту СРСР, заслуженого спортсмена і прекрасного педагога Ю.О.Ермакова з СК «Промінь» ПАТ «ДНІПРОАЗОТ».

Особливістю закінчилися змагань було обмеження часу гри - до 15 хвилин на партію для кожного суперника і до 1 секунди на кожен хід. Витримувати темп таких «швидких шашок» не у всіх добре виходило, і навіть мені за 40 років участі у змаганнях ще не доводилося грати з таким контролем.

За команду СК «Промінь» ПАТ «ДНІПРОАЗОТ» виступали першорозрядники Єгор Рівний (технічний ліцей),, Владислав Карась (СОШ№19) і второразряднікі Данило Ференц, Аріна Богуславська (СОШ№20) і Владислав Власенко (СОШ№42).

І все ж, незважаючи на досить напружений ритм змагань, для двох юних спортсменів з СК «Промінь» турнір завершився врученням медалей - срібна нагорода у Владислава Карася, бронзова - у Єгора Рівного.