На «ДНІПРОАЗОТі» відроджується Брейн-ринг

Повною мірою відчути повернення «ДНІПРОАЗОТу» до колишнього життя - до простою - і навіть, може бути набагато більш наповненого життя дозволяє сьогодні не тільки пожвавлення всіх виробничих справ, а й квітучий розарій, ЛОК «Хімік»,що відновив роботу, чудово організована «Ліга сміху» і відродження Брейн-рингу. Про підготовку до чемпіонату «ДНІПРОАЗОТ» з Брейн-рингу ми попросили розповісти організатора цієї гри Володимира Федорова.

В.В.Федоров, провідний економіст ПЕУ

- Якщо ви пам'ятаєте, у нас в минулому році, до простою вже пройшов тур змагань з Брейн-рингу, в якому здобула перемогу команда енергетичного управління. Були помічені - і відзначені гравці, що проявили зацікавленість, впевненість, хороші знання і навички в грі. З них ми склали збірну «ДНІПРОАЗОТ», яка встигла взяти участь у міських змаганнях і навіть зайняла 2 місце у відкритому чемпіонаті з Брейн-рингу ДДТУ, поступившись тільки команді професорів університету.

Потім, у зв'язку з простоєм, ці заходи трохи призупинилися, але, на щастя, нещодавно було прийнято рішення проводити чемпіонат «ДНІПРОАЗОТ» з Брейн-рингу, в якому зможуть взяти участь усі бажаючі. Уже намічені кілька етапів підготовки і проведення гри. Головне - для організації чемпіонату з Брейн-рингу у нас є абсолютно все: зацікавлені люди, пакети питань. Ми не будемо цього разу залучати консультанта ззовні, впораємося своїми силами. Мені доручили роботу по організації цього чемпіонату, і вона практично вже завершена. Уже виявили бажання брати участь в Брейн-рингу команди АТЦ та цеху соди каустичної, але всіх цехах ще не було офіційно оголошено про початок підготовки. Багато відгукуються з великим бажанням, дзвонять буквально з усіх підрозділів.

Що ще важливо - є у нас і перевірена тестами кнопка для гри, яка була замовлена в Харкові. Кнопка дуже тонко налаштована, все буде по-серйозному, як на справжньому Брейн-рингу. До цього ми брали в оренду єдину в місті кнопку, яка належить ДДТУ. Але наша нова відповідає всім вимогам гри, повністю налагоджена і готова до чемпіонату. Причому ця кнопка пристосована не тільки до Брейн-рингу або до гри «Що? Де? Коли?», а й до такого виду інтелектуальних турнірів, як «Своя гра ».

Перші ж підготовчі зустрічі відбудуться найближчим часом, все буде відбуватися на колишньої майданчику - в актовій залі господарсько-побутового управління, де вже все підготовлено для Брейн-рингу. Гравці, які вже брали участь у Брейн-рингу, нехай обов'язково приходять. Нехай спробують себе в грі і новачки. Ми з нетерпінням чекаємо нових команд, адже чим більше учасників, тим цікавіше гра. Хай живе Брейн-ринг на «ДНІПРОАЗОТ»!