Ліга сміху-2019: хіміки наколотили відмінне шоу!

3 квітня в ПК «Хімік» відбулося справжнє свято гумору - 4-й сезон гумористичного шоу «Ліга сміху» серед заводських команд на Кубок АТ «ДНІПРОАЗОТ».

Тема нинішнього сезону «Ліги сміху» - «Україна моєї мрії» - спочатку здалася надто серйозною для гумористичного шоу, але те, як її обіграли наші команди - на хорошому сценічному і сценарному рівні, в дотепних і просто гострих імпровізаціях, - виправдало кращі очікування. Це відзначило і журі конкурсу. Очолив суддівську команду заступник Голови Правління - директор з загальних питань І.В.Ілларіошін; в журі працювали: виконавчий директор «Театру КВН ДДУ» Наталія Терещенко, актор театру і кіно Андрій Євсеєнко.

У нинішньому сезоні «Ліги сміху» на Кубок АТ «ДНІПРОАЗОТ» взяли участь: команда АТЦ - «Автоквест - покоління NEXT» (капітан Михайло Рижов, водій автокрана); команда-дует енергоуправління «Висока напруга» у складі Костянтина Дорошенка і Андрія Козачка; команда планово-економічного управління і АГСС «Ю-Ху» (капітан Володимир Федоров) і команда цеху соди каустичної «Віскі з содою» (капітан Володимир Довгий, начальник ділянки електролізу). Змагалася гумористична еліта підприємства в трьох конкурсах: візитка «Зроблено в Україні», відео-розминка «Відкрий Україну для себе» і в домашньому завданні-музичному конкурсі «Україна майбутнього». Найчисленніша і чудова за складом команда ЦСК «Віскі з содою» з першої ж хвилини показала відмінний рівень і волю до перемоги. По-перше, це був хороший гумор, по-друге, відмінна сценічна культура, по-третє, чудові музичні таланти учасників.

В цілому, всі учасники показали завзяття, вміння імпровізувати - особливо «Висока напруга» і «Ю-Ху», волю до перемоги і величезний творчий потенціал. Всі учасники були нагороджені дипломами та грошовими преміями, всі команди стали лауреатами «Ліги сміху» в різних номінаціях, а «Віскі з содою» здобула переконливу перемогу - отримала перехідний кубок і кожен учасник з команди переможця – додаткову грошову премію.

Так тримати, «ДНІПРОАЗОТ»!

Команда ЕУ «Висока напруга»
Команда планово-економічного управління і АГСС «Ю-Ху»
Команда цеху соди каустичної «Віскі з содою»
Команда АТЦ «Автоквест - покоління NEXT»