Дитяче літо з «ДНІПРОАЗОТ»

День захисту дітей для благодійних заходів «ДНІПРОАЗОТ» ніколи не обмежується одним днем - 1 червня. Марафон добра триває, як правило, майже тиждень, а по суті, триває цілий рік. «ДНІПРОАЗОТ» і свята дитинства в інтернатних установах та спеціалізованих дитсадках міста пов'язує не просто дружба, а майже родинні стосунки.

Цього року марафон добра почався в НВК - загальноосвітній школі-інтернаті зі спеціалізованим відділенням для дітей, які потребують корекції розвитку, - Центру розвитку дитини «Гармонія» (директор А.В.Віннік). Тут діти разом з гостями свята провели чудовий майстер-клас по виготовленню паперових птахів. Символи світу - білі голуби, стали не просто знаком свята дитинства, але і приводом до зворушливому зміцненню міцної дружби.

Продовженням марафону став візит до відділення денного догляду для дітей-інвалідів Територіального центру Південного району (директор Г.В.Берковська). Символом цьогорічного свята «Країна дитинства - країна веселки» для всіх гостей стало красиве завершення дитячого концерту, де вихованці терцентру грали на дитячих музичних інструментах.

Наступною адресою добра став дитячий спеціалізований Будинок дитини (головний лікар І.М.Штанцель). Завдяки зусиллям і праці співробітників дитячого закладу малюки підготували справжнє свято з яскравими і веселими виступами.

У Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей - дитячому притулку (директор Ю.П.Подзерко). За традицією діти з притулку провели конкурс дитячого малюнка, журі якого очолив Голова Правління АТ «ДНІПРОАЗОТ», депутат Кам'янської міськради С.Л.Сідоров. Темою конкурсу дитячого малюнка була мрія про майбутнє літо, як пояснили найменшим вихованцям їх вихователі: малюйте з ким і де ви хотіли б провести літо, яким ви його собі уявляєте. Дитячий малюнок - дзеркало душі дитини.

У спеціалізованому дитячому садку №12 «Сонечко» (директор Н.Г.Кравченко), де виховуються діти з розумовою відсталістю, сьогодні для малюків організували велике дитяче свято на траві. Діти дружно раділи подарункам, і так посміхалися гостям, що коментарів не потрібно - дитинство є, воно радіє та тішиться. І значить ми живемо не дарма.