Достойно святкувати вміють люди, здатні ефективно працювати

24 травня у Палаці культури «Хімік» відбулися урочистості, присвячені нашому професійному святу - Дню хіміка. У репортажі про урочисту зустріч важливо відзначити кілька значущих моментів. На самому початку свята, коли за традицією на сцену Палацу лауреати медалі «ДНІПРОАЗОТ» «За заслуги в розвитку підприємства»: начальник відділу охорони праці Р.А.Гафарова і старший апаратник цеху карбаміду-2 Б.О.Гололобов внесли прапор заводу, - зал дружно встав, зааплодував, і багато хто не приховували сліз. Прапор - символ життя колективу, знак сили і згуртованості азотчиків.

За підсумками цього непростого року визначені імена азотчиків, удостоєних вищої нагороди «ДНІПРОАЗОТ» - медалі «За заслуги в розвитку підприємства». Медаллю нагороджується Гафарова Римма Анатоліївна - начальник відділу охорони праці і Гололобов Борис Олександрович - старший апаратник 6 розряду цеху карбамід-2.

Вітальний лист від голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації В.В.Резніченко зачитав на урочистому вечорі перший заступник голови Дніпропетровської ОДА О.М.Кужман. Він тепло привітав азотчиків, вручив іменний годинник і Почесні грамоти Дніпропетровської облради групі працівників підприємства.

Колектив «ДНІПРОАЗОТ» привітав з професійним святом міський голова Кам'янського А.Л.Білоусов. У своєму виступі міський голова подякував «ДНІПРОАЗОТ» за наполегливу працю, спрямовану на економічний і соціальний розвиток Каменського.

Оплесками зустріли азотники вітання народного депутата України О.І.Дубініна. - Сьогодні в цьому залі традиційно багато ветеранів "ДНІПРОАЗОТ". Низький уклін вам за самовіддану працю, за те, що передали свій досвід, знання і вміння, а головне - любов до рідного заводу, повагу до колективу прийдешньому поколінню! Велике спасибі і повагу трудівникам підприємства, які зуміли подолати кризу, гідно перемогли всі труднощі і вийшли переможцями, рятуючи підприємство і свої колективи! Сил вам, успіхів і процвітання!

Ще один важливий момент, який характеризує наші свята і будні, - чудова самодостатність колективу «ДНІПРОАЗОТ». У нас є все - люди, які вміють талановито і професійно працювати і настільки ж талановито і професійно займатися творчістю. Власний концертний блок з виступами ансамблю естрадного танцю «LeGrand», солістами студії «Соло» і завзятого, оригінального в усіх проявах ансамблю народної музики «Світоч».

Головним подарунком від Правління Акціонерного Товариства «ДНІПРОАЗОТ» і профспілкового комітету став виступ українського музичного колективу, виконуючого популярну музику романтичного напряму, групи «Авіатор».