Брейн-ринг

Назва чудової гри «Брейн-ринг» за однією з версій було придумано нашими земляками, знавцями з Дніпропетровського клубу «Що? Де? Коли?» Борисом Бородіним, Оксаною Балазановою, Мариною Білоцерківською і Олександром Рубіним у 1987 році. З тих пір в азартних батлах на Брейн-рингу учасники команд змагаються в ерудиції, викликаючи захват і захоплення численних любителів інтелектуальних ігор.

У нас на підприємстві теж чимало шанувальників цієї захоплюючої гри, і коли в 2017 році адміністрацією підприємства було вирішено: «Брейн-рингу на «ДНІПРОАЗОТ»- бути!», - розгорнулася активна робота зі створення команд, пошуку обладнання, підбору пакетів питань і, нарешті, безпосередньо тренувань. І за короткий термін наші знавці зуміли досягти вагомих успіхів, відмінно проявив себе на міському та обласному рівні.

31 травня в залі господарсько-побутового управління відбувся ІІ чемпіонат АТ «ДНІПРОАЗОТ» по Брейн-рингу. В урочний час в ГПУ прибули учасники гри і їхні вболівальники. Атмосфера турніру була спокійною: знайомі по попередніх іграх вітали один одного, а новачки були стримані та зосереджені.

Організатори підійшли до проведення чемпіонату з усією відповідальністю. Гарне обладнання і досвід попередніх ігор допоміг їм провести турнір на хорошому рівні. Відзначимо, що особливістю нашого Брейн-рингу є те, що для участі в грі люди приходили прямо зі зміни, зі своїх робочих місць в цехах і підрозділах підприємства. Проте, знавці швидко переключалися, налаштовувалися і піднімалися до ігрових столів вже максимально зосередженими.

У турнірі нинішнього сезону за першість підприємства боролися чотири команди: енергоуправління, цех рідкого хлору і соляної кислоти, заводоуправління і цех карбаміду-2. У кожному бою звучало по 5 питань, на обговорення кожного з яких відводилося по 60 сек. Гру проводили за коловою системою до визначення лідерів за кількістю балів, потім розігрували 1, 2, 3 і 4 місця.

Всі учасники Брейн-рингу, незважаючи на хвилювання, отримали від гри радість. А місця на турнірі розподілилися наступним чином: 1 місце у ЦЖХіСК, на 2 місці - цех карбаміду-2, 3 місце зайняли знавці енергоуправління, на 4 місці - команда заводоуправління.

Ну що ж, другий чемпіонат з Брейн-рингу завершився перемогою ерудиції, гостроти розуму, реакції і командного духу.

Команда цеху рідкого хлору і соляної кислоти -
переможці II чемпіонату АТ «ДНІПРОАЗОТ» по Брейн-рингу.