День здоров'я - з користю і хорошим настроєм

У минулі вихідні спортклуб «Промінь» провів на базі ЛОК «Хімік» перший в цьому сезоні День здоров'я.

«Спортивний десант» виявився більш ніж успішним: відбулося відкриття змагань і перші ігри з пляжного волейболу, яка відпочиває в профілакторії дітвора із задоволенням взяла участь в «Веселих естафетах» і в конкурсі на кращу скульптуру з піску, а їх мами (і навіть бабусі) під керівництвом інструкторів спортивного танцю дружним «хором» танцювали Зумбу на воді - словом, нудно не було нікому!

У змаганнях з пляжного волейболу взяли участь три збірні команди від великих промислових підприємств міста - «ДНІПРОАЗОТ», металургійного комбінату і хімзаводу, а також жіноча збірна «Блакитна лагуна». Незважаючи на спеку, ігри були напруженими, з повною віддачею всіх гравців. Жіноча збірна грала нарівні з чоловіками. Перемогу в цей раз здобула команда ДМК. На другому місці - команда ДХЗ. Третє місце розділили команди «ДНІПРОАЗОТ» і жіноча збірна «Блакитна лагуна». Досягнення команд були відзначені кубками, грамотами, вимпелами та солодкими призами.

Всім було трохи шкода, що час, відведений для Дня здоров'я, швидко закінчився - він пролетів непомітно, був дуже насиченим і позитивним. Адже спорт йде не тільки на користь кожному, від цього виграє і спільна справа - зміцнюються ділові зв'язки між працівниками різних підрозділів.