Свято в білих халатах

Напередодні Дня медичного працівника для героїв свята - співробітників ЛОК «Хімік» кращі колективи ПК «Хімік» підготували яскраву концертну програму. Привітати медпрацівників приїхав в санаторій-профілакторій заступник Голови Правління - директор з загальних питань І.В.Ілларіошін, який відзначив професіоналізм, високі душевні якості, відмінний рівень нашої заводської медицини.

Істотно додали оптимізму героям свята і слова І.В.Ілларіошіна про те, що і матеріально працю медиків, як і всіх працівників «ДНІПРОАЗОТ», буде гідно оцінено - можна сподіватися на підвищення заробітної плати вже в цьому році. Зі словами подяки - колегам і професії звернулася до учасників торжества головний лікар ЛОК «Хімік» А.Р.Башірова.

- Закінчити медінститут чи коледж, надіти білий халат - цього мало для нашої професії. Медичний працівник - особливий стан душі, вічне і щедре служіння людям.

Чудовий сценарій концертної програми підготували в ДК «Хімік». Ведуча свята, режисер С.С.Мережко підготувала його разом з художнім керівником ПК «Хімік» Н.Г.Якімець, і як завжди, і сценарій, і його виконання - були на висоті.

Дорогі наші медпрацівники! Бажаємо, щоб радість від заняття улюбленою справою приносила вам натхнення і була стимулом в роботі! Нехай ваші дні будуть сповнені бадьорості, ночі спокійні, а чергування благополучні.

І нехай кожен день додає вам професійного зростання та розвитку.

Спасибі вам, за те, що ви є у нас!