Клумби - наше живе продовження

АТ «ДНІПРОАЗОТ» традиційно приділяє серйозну увагу культурі виробництва. На підприємстві ведеться системна робота, спрямована на поліпшення умов праці і побуту працівників, благоустрій території, що включає в себе оформлення клумб, газонів, логотипів структурних підрозділів. Працівники кожного структурного підрозділу підприємства, прикрашаючи свою територію, розуміють не тільки естетичну значимість цієї діяльності, а й екологічну, а також виховну її роль - закладали клумби, висаджували декоративні та садові дерева кілька поколінь азотчиків, і ця традиція - дбати про чистоту і красу промислової території, підтримується на підприємстві досі.

Комісія в складі заступника Голови Правління - директора з загальних питань Ілларіошіна І.В., голови виробничої - масової комісії профкому АТ «ДНІПРОАЗОТ» В.Ф.Бережного минулого тижня провела об'їзд території, а також об'єктів соцкультпобуту для оцінки стану ділянок, закріплених за структурними підрозділами підприємства.

Робота комісії з перевірки благоустрою території для підведення підсумків конкурсу за змістом закріпленої території - оформлення клумб, газонів, логотипів цехів - ще не вийшла на протокольний етап. Проведено об'їзд території, попереду - підведення підсумків, визначення переможців та суми призового фонду.

Клумби, газони, порядок і затишок - це живе продовження нас. І як все живе, вимагає любові, розуму, клопіткої роботи, великої уваги. Наказати любити неможливо, це властивість душі, воно є чи ні.

Територія цеху соди каустичноїТериторія ТЕЦТериторія ЕТЛТериторія АТЦДілянка водопостачанняЦех карбаміду-2Ділянка АГРСЦех громадського харчуванняЦех з переробки аміакуЦех рідкого хлору