Сонячне свято в ЛОК «Хімік»

23 липня в ЛОК «Хімік» для відпочиваючих санаторію-профілакторію БК «Хімік» провів чудову дитячу культурно-розважальну програму «Хіт-Літо». Сценарій програми придумала і яскраво провела шоу новий режисер БК «Хімік» Світлана Мережко.

Режисерові Світлані Мережко допомагала вести програму випускниця ЗОШ №20 Линара Мамонова, вона не просто модерувала дитячі конкурси, але дуже завзято і вміло «хворіла» за команди разом з татами, мамами і бабусями. У підсумку, зрозуміло, перемогла дружба, і солодкі подарунки отримали всі.

І треба окремо відзначити, що всі учасники програми від БК «Хімік» показали універсальні можливості, різноманітні таланти, щиру любов до справи. Всі ігрові театралізовані конкурси були яскравими, веселими, нестандартними, заряджали живою енергією всіх учасників. Режисер Світлана Мережко, випускниця Харківської академії культури за спеціальністю «режисер естради і масових театралізованих вистав». Мало цієї професії, вона ще й чудово співає, що продемонструвала на шоу «Хіт-Літо» в дуеті разом з керівником студії «Соло» Олегом Уваровим.

Залишилося додати, що ЛОК «Хімік» і БК «Хімік» об'єднує не тільки назва в лапках, а й багаторічна співпраця за простою формулою: санаторій оздоровлює тіло, Палац - наповнює серця радістю.