«Романтична подорож, або Школа таємних агентів»

27 лютого в ПК «Хімік» з блиском пройшла традиційна конкурсна шоу-програма - фірмова фішка Палацу культури «Love story's», що зібрала в цей раз рекордну кількість глядачів.

У нинішньому році ідея програми була укладена в її назві - «Романтична подорож, або Школа таємних агентів». Молодіжна шоу-програма в цьому році стала найяскравішою подією в міському культурному просторі лютого, надавши можливість в першу чергу молодіжній аудиторії отримати справжнє задоволення, відчути запальну атмосферу молодіжного свята.

За традицією шоу-програма до Дня закоханих проходить в ПК «Хімік» під патронатом Голови Правління «ДНІПРОАЗОТ», депутата Кам'янської міськради С.Л.Сідорова, його увага до молоді підтверджується не тільки організацією самого свята, а й постійною присутністю С.Л. Сідорова в журі конкурсу.

У конкурсній програмі, присвяченій всім закоханим, «Романтична подорож або школа таємних агентів» ПК «Хімік» вивів на сцену чудово талановиті пари: Вікторія і Семен з комерційного технікуму ДДТУ; Юлія і Данило з НВК№37 і Кам'янського коледжу фізичного виховання; Мирослава і Єгор з СЗШ№19 і технічного ліцею ім.А.Лігуна; Анастасія і Євген - ДДТУ; Ніна і Олег - Кам'янський музичний коледж; Єлизавета і Владислав - СЗШ№19, технічний ліцей ім.А.Лігуна. Шість талановитих пар змагалися на сцені в створенні ідеального образу для першого побачення, мистецтві хореографії, в конкурсі - втілень «Феєрія талантів».

Що ж стосується головних героїв шоу - шести закоханих пар, то тут переможця - «Ідеальну пару» визначити було дуже важко - все пари виступали чудово. Талант зіркових учасників відзначили всі члени журі. Учасники шоу отримали почесні дипломи, подарунки та сертифікати на концерт рок-групи «БEZ обмежень», а ідеальна пара - Ніна і Олег, студенти музичного коледжу отримали запрошення на святкову вечерю на двох у ресторані ТРЦ "Dmart" і подарунковий сертифікат на відвідування концерту народної артистки України Тіни Кароль.