«ДНІПРОАЗОТ» в боротьбі з пандемією

У боротьбу з коронавірусом включилися багато компаній і підприємств Дніпропетровської області, незалежно від форми власності, всі сили об'єдналися, щоб протистояти пандемії в регіоні. Безпрецедентна ситуація вимагає величезних зусиль і значних коштів, і всі соціально відповідальні структури направляють сьогодні кошти на закупівлю необхідного обладнання, матеріалів і засобів захисту для лікарень області, а також для бригад екстреної медичної допомоги, які першими стикаються з інфікованими пацієнтами.

Усвідомлюючи ризики, які пов'язані з поширенням вірусу COVID-19 в Україні, "ДНІПРОАЗОТ" - стратегічно важливе хімічне підприємство, сьогодні знаходиться на передових позиціях боротьби з пандемією, і щоб уникнути поширення коронавірусу, вживає всіх можливих заходів в боротьбі з ним. Для забезпечення максимальної безпеки жителів міста і регіону в цей час як ніколи важливі чіткі і усвідомлені дії, а також підготовка до можливих наслідків поширення вірусу.

Зокрема, "ДНІПРОАЗОТ" вже передав рятувальникам області та лікарням міста необхідну кількість гіпохлориту натрію. Ця речовина входить в дезінфікуючий розчин, яким обробляють місця масового перебування людей, зупинки і тротуари жвавих вулиць.

Завдяки допомозі "ДНІПРОАЗОТ" лікувальні міські установи забезпечені необхідним в умовах епідемії киснем, медичними одноразовими масками, спеціальними комбінезонами. Для дезінфекції приміщень обласної лікарні МКЛ№6 передана білизна "Дельфа", яка випускається на підприємстві . Такі поставки підприємство буде робити і далі.

Як вже відомо, в Першотравенську був зафіксований спалах COVID-19. У місті рятувальники вживають всіх необхідних заходів, щоб локалізувати і знищити осередок інфекції, ними проводиться повна дезінфекція вулиць, дворів та під'їздів. Як дезінфектор використовують розчин з гіпохлоритом натрію, наданого АТ "ДНІПРОАЗОТ".

АТ "ДНІПРОАЗОТ" оперативно реагує на всі запити ДСНС міста і області, а також на звернення медичних установ, співробітники яких щодня знаходяться в зоні ризику і потребують у придбанні засобів індивідуального захисту.

Сьогодні основне завдання для всіх нас - загальмувати темпи поширення коронавірусу. Але разом з цим, вкрай важливо робити все можливе для порятунку людей, для стабілізації економіки всієї України і мінімізації ризику зупинки стратегічних для жителів області, для жителів всієї країни підприємств і виробництв.