«... Наша робота триває»

Багато цінних ініціатив народжується серед учасників громадської організації воїнів-ветеранів АТО «Патріот-2015»: проходять мітинги і зустрічі, йде робота з патріотичного виховання молоді та школярів, створюються міські структури, основним напрямком роботи яких є підтримка і реабілітація вчорашніх учасників бойових подій на території проведення операції об'єднаних сил. Це дуже корисна і важлива робота, цінність якої для суспільства важко переоцінити.

Одним з активістів ГО «Патріот-2015» є ветеран АТО, начальник ділянки енергоуправління «ДНІПРОАЗОТ» Андрій Сергійович Козачок.

У День українського добровольця учасники ГО «Патріот-2015» побували в гостях у учнів школи №37. Ветерани, часті гості цієї школи, зустрічаючись з школярами, вони розповідають про пройдений бойовий шлях, діляться спогадами про період служби в зоні АТО, відповідають на питання дітей про війну, про те, що відбувається на Сході України.В гостях у учнів НВК№37 в День українського добровольця.

Ветерани ГО «Патріот-2015» не залишаються осторонь в роботі з надання допомоги міським лікарням Кам’янського в період боротьби з коронавірусом. Так, учасники організації придбали і передали маски та антисептичні засоби у відділення реабілітації учасників АТО міської лікарні №5 і Кам’янську міську ЛШМД.Активісти ГО «Патріот-2015» в міській лікарні №5.
.


При передачі захисних масок та антисептичних засобів працівникам Кам'янської ЛШМД.

ГО «Патріот-2015» підтримує тісний зв'язок з військовослужбовцями, які перебувають на території зони проведення АТО. Поки триває карантин, учасники не мають можливості їх відвідати, проте, вже готуються до чергової поїздки і зовсім недавно придбали для бойових побратимів пуско-зарядний пристрій великої ємності для зарядки акумуляторів, який планують передати бійцям 93-й ОМБР відразу ж після закінчення карантину.