Велика культура Великий хімії

На «ДНІПРОАЗОТ» завершено конкурс з благоустрою-2020 року, визначені переможці - в цьому році перше місце присуджено колективам 10 підрозділів з виплатою разової премії. Напередодні підбиття підсумків конкурсу міська студія телебачення зняла сюжет про заводських клумбах, і погляд з боку цілком об'єктивно підтвердив обґрунтовану гордість творців Великої культури Великої хімії та висновки комісії: на підприємстві працюють талановиті люди.

Заводські клумби вийшли дійсно розкішні, яскраві, цікаві, а головне - облаштовані вони з любов'ю до справи, свого цеху. Чудова художня самодіяльність, виражена в кольорах і вигадливих виробах. А самі творці квітково-архітектурних композицій планують витратити свої премії на придбання посадкового матеріалу і допоміжних засобів, для облаштування клумб - все практично робиться на ентузіазмі і чистої любові до природи на заводі.

З 2016 року проводиться на підприємстві конкурс благоустрою, і в перший рік, як в тій же художній самодіяльності, брали участь в конкурсі тільки бажаючі, кращі з кращих нагороджувалися преміями. Конкурс помножили на масштаб заводу, і це виявилося дуже перспективним у справі благоустрою, з'явилася здорова конкуренція - тепер в конкурсі беруть участь всі. У цьому сезоні практично всі заводські підрозділи заслужили премії: увійшли в три призових категорії.

Традиційно і заслужено комісія конкурсу на чолі з заступником Голови Правління АТ «ДНІПРОАЗОТ» - директором з персоналу та загальних питань І.В.Ілларіошіним, до складу якої входять начальник ГПУ О.О.Кузнецов і інструктор профспілкового комітету В.Ф.Бережний, вже четвертий рік поспіль присуджує перші місця безперечних лідерів: електротехнічної лабораторії (ЕТЛ) ЕУ і автотранспортному цеху.

Так, змінюються часи і звичаї, де бачено - на заводських клумбах з'явилися троянди, гортензії, юки. Квіти розкішні, але цінні і примхливі. Чи не сиплеться по нашій території карбамід, що не ллються з неба безкоштовні дощі для поливу, але заводські клумби з кожним роком стають краще, а багато територій з благоустрою наближаються до кращого із зразків – заводському розарію. Наша територія за периметром не відчинені для відвідувачів і вже точно - не місце для милостивого відпочинку. Але саме хвилини від свого відпочинку і для відпочинку душі колег по підприємству відривають люди, які люблять це підприємство. Ділянка біля цеху, як і робоче місце, - це частина нашої совісті і відображення душевного порядку.