Мета автоквеста - допомогу бойовому побратимові

На минулому тижні пройшов міський благодійний автоквест, присвячений збору коштів на лікування воїна-учасника ООС Станіслава Бохенко, що знаходиться в даний час в Київському госпіталі. Мама Станіслава - Людмила Анатоліївна Бохенко - працює на «ДНІПРОАЗОТ» в цеху соди каустичної і працівники з нашого підприємства вирішили взяти участь в змаганнях з тим, щоб допомогти в зборі коштів важко пораненому солдату. Квест був організований і проведений з ініціативи міської адміністрації, а всі кошти, зібрані його учасниками, були відправлені на банківську карту бійця ЗСУ.

Одним з організаторів квесту, капітаном команди «ДНІПРОАЗОТ», а також водієм автомобіля став активіст ГО «Патріот--2015», начальник ділянки енергоуправління Андрій Сергійович Козачок.

Всі учасники команди «ДНІПРОАЗОТ», звичайно, дуже хвилювалися. Завдання були досить складними, але було весело, цікаво, захоплююче. Протягом всіх різноманітних випробувань команду не покидало почуття єдності, хорошою дружби, бажання якнайкраще виступити і захистити честь свого підприємства.

У підсумку наша команда посіла друге призове місце, і це хороший значущий результат. Адже основним підсумком квесту, за великим рахунком, є зовсім не те, хто раніше впорався із завданням і швидше прийшов до фінішу. Набагато важливіше те, що всіх учасників квесту надихнула, згуртувала і покликала в дорогу добра, благородна мета. Учасники квесту зуміли справою довести, що вони не тільки інтелектуальні люди з хорошою реакцією і водійським досвідом, а й добрі, чуйні товариші, готові в будь-який момент надати підтримку бойовому побратимові, який волею долі опинився у важкій життєвій ситуації.